كد مطلب: 34218
تاريخ انتشار: 24 اردیبهشت 1398 ساعت 11:36

رفتارهای ترامپ پوپولیستی است

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: رفتارهای ترامپ پوپولیستی است تا مردم عامی و کسانی که تحلیل درستی از سیاست ندارند را تحت تاثیر قرار داده و بترساند.

 


ولی ملکی؛ عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص اقدام اخیر آمریکا و رفتارهای ترامپ با بیان اینکه ترامپ یک تاجر است، افرادی که در تجارت هستند، رفتارهای خاصی از خود بروز می‌دهند عنوان کرد: ترامپ الان دست به تحرکات جدید زده و اقدام به شماره تلفن دادن به رئیس جمهور ما شده و اعلام آمادگی برای مذاکره از روش چماق و هویج کرده است که تمامی این ترفند ها بی نتیجه خواهد ماند.

ترامپ قانون مدار نیست
وی ادامه داد: ترامپ اگر یک رئیس‌جمهور قانون مدار بود به قانونی که به عنوان برجام توافق شده بود پایبند می ماند و خارج
ترامپ قصد این را دارد که کسانی که با انقلاب زاویه دارند را تحریک و بترسانند و این پیغام را بدهد که من حاضر به مذاکره هستم ولی مسئولین ایران نمی خواهند با من مذاکره کنند.

نمی‌شد. همه می دانند که این فرد  با ترفند جدید، دادن شماره تلفن  چه اهدافی را دنبال می کند و قصد این را دارد که افراد زود باوری که در داخل هستند و کسانی که با انقلاب زاویه دارند را تحریک و بترسانند و این پیغام را بدهد که من حاضر به مذاکره هستم ولی مسئولین ایران نمی خواهند با من مذاکره کنند تا با این روش هر ضربه ای به دست مخالفان نظام بدهد.

 

 

رفتارهای ترامپ برای این است که ایران را پای میز مذاکره بکشاند
نماینده مردم مشکین شهر تصریح کرد: تمام تحرکات ترامپ برای این است که ایران را پای میز مذاکره بکشاند و به همین دلیل رفتارهای این فرد پوپولیستی است که مردم عامی و کسانی که تحلیل درستی از سیاست ندارند را تحت تاثیر قرار دهد.
وی بیان کرد: موضع نمایندگان مجلس شورای اسلامی مشخص است و از انقلاب، دستاوردهای انقلاب، نظام، سپاه و ارتش خود دفاع خواهند کرد.

پایان پیام/
آخرین اخبار