كد مطلب: 34213
تاريخ انتشار: 23 اردیبهشت 1398 ساعت 11:31

کلاس‌های فوق برنامه بهانه‌ای برای اخذ شهریه نجومی نیست

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه اخذ شهریه نجومی مدارس به بهانه برنامه های فوق برنامه درسی ممنوع است،گفت: نظارت مردمی بر وضعیت نرخ های مدارس غیرانتفاعی ضروری است.

 


 قاسم احمدی لاشکی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره  وضعیت  نرخ  شهریه  در مدارس غیر انتفاعی در کشور،گفت: تمام مدارس غیرانتفاعی  در کشور براساس ظرفیت هایی که دارند، مجاز  هستند چه میزان شهریه ای را دریافت  کنند و این مقوله  در سامانه اخذ شهریه در مدارس غیر انتفاعی منعقد شده است.

 نماینده مردم نوشهر و چالوس در  مجلس شورای اسلامی  تصریح کرد:  والدین دانش آموزان قبل از ثبت نام فرزندانشان در مدارس غیرانتفاعی از  اخذ نرخ قانونی شهریه  که در سامانه  قید  شده  است ،اطلاع کسب کنند و اگر مغایرتی با نرخ  های قانونی اعلام شده در سامانه با نرخ های شهریه مدارس غیر انتفاعی مشاهده کردند ، مسئولان فوق را  در جریان بگذارند تا با خاطیان برخورد قانونی شود.

نظارت  مردمی بر نرخ های مدارس غیرانتفاعی  ضروری است
وی ادامه داد: نظارت  مردمی بر نرخ های مدارس غیرانتفاعی  ضروری است بنابراین  الزامی است که اگر  مردم  مغایرتی در  دریافت شهریه  با سامانه مذکورمشاهده کردند، اعلام کنند تا  از اخذ شهریه های نجومی در  مدارس جلوگیری شود.

اخذ شهریه نجومی مدارس به بهانه برگزاری  برنامه های فوق برنامه درسی ممنوع است

 عضو هیئت رییسه کمیسیون آموزش و تحقیقات  مجلس  با بیان اینکه اخذ شهریه نجومی مدارس به بهانه  برگزاری برنامه های فوق برنامه درسی ممنوع است یادآورشد:  نرخ های مصوب قانونی شهریه در مدارس غیرانتفاعی در سامانه مذکور قیدشده است بنابراین والدین هوشیار باشند که  نرخ های نجومی شهریه را پرداخت نکنند./

پایان پیام
آخرین اخبار