كد مطلب: 34202
تاريخ انتشار: 21 اردیبهشت 1398 ساعت 09:10

جمالی نوبندگانی:

هیات مدیره استقلال تهران پشت سر مجیدی پنهان نشوند

عضو فراکسیون ورزش مجلس با بیان اینکه هیات مدیره استقلال تهران پشت سر مجیدی پنهان نشوند،گفت: یکی از دلایل نتایج ضعیف استقلال تهران در لیگ برتر وجام باشگاه های آسیا، اختلاف نظر در هیئت مدیره باشگاه استقلال تهران است.

محمد جواد جمالی نوبندگانی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره دلایل افت تیم استقلال تهران در لیگ برتر و نتایج  ضعیف آبی های پایتخت در جام باشگاه های آسیا،گفت: یکی از دلایل اساسی که  استقلال تهران با وجود بازیکنانی که در اختیار  داشت، موفق نشد در  لیگ برتر  و باشگاه های آسیا نتایج مناسبی  بگیرد، خلاء یک هیئت مدیره  فنی در این باشگاه پرطرفدار است.

بهترین مربی هم نمی تواند در سه الی 4 بازی تحول فنی ایجاد کند

 نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه  بهترین مربی هم نمی تواند در  سه الی 4 بازی تحول فنی در تیم استقلال ایجاد بکند  تصریح کرد: متاسفانه موضوعات احساسی بیش از هر مسئله‌ای در  فوتبال ایران نقش دارند که این مسئله به شدت به  فوتبال کشور  صدمه وارد می‌کند.

 جمالی نوبندگانی افزود:  ممانعت از ورود شفر به  تمرینات استقلال تهران  از بعد بین المللی  و داخلی ناپسند است و این در حالی است که فرض بدانیم که شفر نامه عدم عمکاری را نیز ازسوی مدیر عامل  استقلال تهران دریافت کرده است اما  نباید چنین  رفتاری با شفر در دستور کارقرار می‌گرفت.

هیئت مدیره استقلال تهران  پشت سر محبوبیت  فرهاد مجیدی پنهان نشوند

 وی ادامه داد: هیئت مدیره استقلال پشت سر محبوبیت  فرهاد مجیدی پنهان نشوند و از هیمن رو بطور کلی بنده اعتقاد دارم، اختلاف  نظر در هیئت مدیره  باشگاه استقلال تهران مشهود است و یکی از دلایل اصلی  نتایج نامناسب استقلال تهران در لیگ برتر وجام باشگاه های آسیا است.

هیئت مدیره استقلال تهران فنی وکاریزماتیک نیست

 عضو فراکسیون  ورزش مجلس  بیان اینکه هیئت مدیره استقلال تهران  فنی وکاریزماتیک نیست یادآورشد:  نبود دیدگاهی  برای  ایجاد منابع مالی پایدار یک از مشکلات اساسی باشگاه استقلال تهران است و این مسئله به این باشگاه پرطرفدار ضربه وارد کرده است.

پایان پیام
آخرین اخبار