كد مطلب: 34197
تاريخ انتشار: 21 اردیبهشت 1398 ساعت 09:04

مذاکره مجدد با آمریکا هیچ نتیجه ای برای ایران در بر نخواهد داشت

عضو فراکسیون ولایی مجلس معتقد است که مذاکره مجدد با آمریکا هیچ سودی برای ملت ایران در پی نخواهد داشت همانگونه که برجام هیچ نفعی برای کشورمان نداشته است.

 


احد آزادی خواه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه امکان مذاکره مجدد ایران با آمریکا وجود دارد، اشاره کرد و گفت: قاعدتا جمهوری اسلامی ایران با این شرایط موجود نباید به فکر مذاکره مجدد با ایالات متحده آمریکا باشد.

معطل کردن کشور به برجام سزاوار مردم نبوده است

وی در ادامه افزود: اگر مذاکره ای بخواهد از سوی ایران انجام بپذیرد در واقع این مذاکره هیچ گونه سودی برای مردم ندارد و االبته نتیجه ای هم در برنخواهد داشت.

عضو فراکسیون ولایی مجلس تصریح کرد: اگر تفکری در کشور به دنبال مذاکره با آمریکا است باید به این مسئله بیاندیشد که معطل کردن کشور به برجام مثل این 6 سال گذشته سزاوار مردم نبوده است چرا که آزموده را آزمودن خطا است.

همه اقدامات هسته ای که به تعلیق درآمده بودند باید از سر گرفته شوند

نماینده مردم ملایر به بیانیه شورایعالی امنیت ملی در رابطه با مهلت 60 روزه به اتحادیه اروپا اشاره اظهار کرد: همه اقدامات هسته ای که به تعلیق درآمده بودند باید از سر گرفته شوند و ما باید تولید اورانیوم، فعال سازی سانترفیوژها و همه این مسائل را به صورت گام به گام انجام دهیم.

اگر طرف مقابل برجام به تعهداتش عمل نکرد، جمهوری اسلامی ایران هم حق نقض تعهداتش را دارد

این نماینده مردم در مجلس دهم افزود: درمفاد برجام هم این موضوع مطرح شده است که اگر طرف مقابل به تعهداتش عمل نکرد، جمهوری اسلامی ایران هم این حق را برای خود قائل است که بخشی از تعهدات خود را نقض کند./

پایان پیام
آخرین اخبار