كد مطلب: 34155
تاريخ انتشار: 9 اردیبهشت 1398 ساعت 10:36

پرونده برنامه ۹۰ و مسابقه "برنده باش" روی میز شورای نظارت بر صدا و سیما

عضو شورای نظارت بر صدا و سیما با اشاره به دستور کار آتی جلسه شورای نظارت بر صدا و سیما از حضور دو مدیر این سازمان برای توضیح درباره پخش یا عدم پخش برنامه ۹۰ خبر داد و گفت: همچنین شورای نظارت در نظر دارد موضوع ستاره مربع ها و اسپانسر مسابقه برنده باش را با حضور مسئولان بازرگانی صدا و سیما بررسی کند.

 


سید احسان قاضی‌زاده‌هاشمیعضو شورای نظارت بر صدا و سیما   در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت با اشاره نشست آتی شورای نظارت بر صداوسیما، عنوان کرد: مقرر است در نشست پیش روی شورای نظارت بر صدا و سیما مرتضی میرباقری معاون سیما و علی فروغی مدیر شبکه در جلسه حاضر باشند.

نماینده مردم فریمان و سرخس در مجلس شورای اسلامی افزود: در این نشست توضیحات این دو مقام صدا و سیما در خصوص حذف و یا پخش مجدد برنامه 90 استماع می‌شود و پس از این جلسه شورای نظارت در خصوص برنامه 90 جمع بندی خواهند داشت.

وی درباره حذف ناگهانی برنامه تلویزیونی "برنده باش" از کنداکتور شبکه سوم سیما نیز گفت: با توجه به اینکه حواشی به وجود آمده در خصوص این برنامه تلویزیونی به حوزه سیما ارتباط ندارد در نظر داریم این موضوع را با حضور مسئولان بازرگانی و اداری مالی صدا و سیما مورد بررسی قرار دهیم.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: با توجه به حساسیت مراجع دینی، موضوع ستاره مربع‌ها نیز در جلسات شورای نظارت به صورت مجزا مورد بحث قرار خواهد گرفت و شورای نظارت پس از آن درباره توقف یا ادامه اعلام نظر خواهد کرد./

پایان پیام
آخرین اخبار