كد مطلب: 34137
تاريخ انتشار: 4 اردیبهشت 1398 ساعت 09:21

شنبه هفته آینده؛ زمان بازدید کمیسیون عمران مجلس از مناطق سیل‌زده استان گلستان

رئیس کمیسیون عمران مجلس از سفر اعضای این کمیسیون به مناطق سیل زده استان گلستان خبر داد.

 


محمدرضا رضایی‌کوچی رئیس کمیسیون عمران مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، از سفر اعضای کمیسیون عمران مجلس به مناطق سیل زده استان گلستان خبر داد و گفت: این سفر روز (شنبه 7 اردیبشهت ماه) صورت گرفته و اعضای کمیسیون از مناطق سیل زده این استان بازدید می کنند.

در سفر اعضای کمیسیون عمران مجلس به استان گلستان، روند امدادرسانی به سیل زدگان، اسکان آسیب دیدگان، اقدامات صورت گرفته برای مقابله با سیل و دلایل تشدید بحران سیل در این مناطق مورد بررسی قرار می گیرد

بررسی روند امدادرسانی به سیل زدگان در سفر کمیسیون عمران به استان گلستان

نماینده مردم جهرم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در سفر اعضای کمیسیون عمران مجلس به استان گلستان، روند امدادرسانی به سیل زدگان، اسکان آسیب دیدگان، اقدامات صورت گرفته برای مقابله با سیل و دلایل تشدید بحران سیل در این مناطق مورد بررسی قرار می گیرد.

وی گفت: در هفته های گذشته، اعضای کمیسیون عمران مجلس با سفر به استان های ایلام، خوزستان و لرستان از مناطق سیل زده بازدید کردند و در این میان بازدید از استان گلستان باقی مانده بود که این مهم نیز هفته آینده محقق می شود.

تدوین گزارش کمیسیون عمران درباره دلایل وقوع سیل در ایستگاه پایانی

رئیس کمیسیون عمران مجلس ادامه داد: تدوین گزارش کمیسیون عمران مجلس درباره علل تشدید بحران سیل و اقدامات صورت گرفته برای مقابله و کنترل این بحران در مراحل نهایی قرار دارد و قطعا بعد از سفر کمیسیون به استان گلستان، گزارش نهایی شده و به صحن علنی مجلس ارائه می شود./

پایان پیام
آخرین اخبار