كد مطلب: 34126
تاريخ انتشار: 2 اردیبهشت 1398 ساعت 08:12

سربازان گمنام امام زمان(عج) الگوی ایجاد امنیت در خاورمیانه اند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس می گوید آمریکایی ها و نا امن سازان منطقه خاورمیانه از فعالیت امنیت آفرین سربازان گمنام امام زمان(عج) عصبانی و ناراحت هستند.

 


سید حسین نقوی حسینی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تبریک روز میلاد منجی عالم بشریت حضرت مهدی(عج) و مسئلت ظهور ایشان از خداوند متعال،گفت: لازم است این روز را به همه سربازان گمنام آقا امام زمان(عج) در دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی تبریک عرض کنم، سربازانی که بی نام و گمنام شبانه روز برای امنیت ملت، کشور و نظام جمهوری اسلامی تلاش می کنند و در این مسیر جان خودشان را از دست می دهند و مظلومانه به شهادت می رسند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: همواره تاکید داشته ام که سربازان گمنام آقا امام زمان (عج) در دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی ب قدری مظلوم هستند که نمی توانند حتی بسیاری از مجاهدت ها، تلاش ها و فعالیت های خودشان را اعلام و بیان کنند و این امر به مظلومیت آنها اضافه می کند.
سربازان گمنام امام زمان وزارت اطلاعات

نماینده مردم ورامین در مجلس دهم شورای اسلامی تاکید کرد: آنها با مجاهد و شهادت های خود را توانسته اند کشور جمهوری اسلامی ایران را به یکی از امن ترین کشورهای منطقه خاورمیانه و جهان تبدیل کنند.

وی با اشاره به تاثیر سربازان گمنام در عرصه بین المللی و منطقه ای گفت: فعالیت سربازان گمنام امام زمان(عج)، در دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی باعث شده است این نیروها به عنوان یک الگوی ایجاد امنیت در خاورماینه مطرح باشد.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آمریکا و ناامن سازان خاورمیانه از این نیروی امنیت ساز عصبانی و ناراحت هستند چرا که می بینند آنها چگونه در ایجاد امنیت درمنطقه نقش آفرینی می کنند./

پایان پیام
آخرین اخبار