كد مطلب: 34121
تاريخ انتشار: 2 اردیبهشت 1398 ساعت 08:02

امنیت ایران اسلامی مرهون تلاش های سربازان گمنام امام زمان (عج) است

عضو فراکسیون ولایی مجلس معتقد است امنیت بوجود آمده در جامعه حاصل تلاش های نیروهای اطلاعاتی کشورمان است.

 


ابوالفضل ابوترابی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به رشادت ها و جانفشانی های سربازان گمنام امام زمان(عج) اشاره کرد و گفت: آرامش و امنیت در جامعه بخاطر بیداری سربازان گمنام امام زمان (عج) و نیروهای اطلاعاتی است.

همگان باید قدردان رشادت ها و جانفشانی های سربازان گمنام امام زمان (عج) باشند

وی در ادامه افزود: همگان باید قدردان رشادت ها و جانفشانی های سربازان گمنام امام زمان (عج) باشند چرا که اگر تیزبینی و رصد نیروهای اطلاعاتی نسبت به مسائل امنیتی نباشد این امنیت که مهم ترین اصل برای یک جامعه است بوجود نمی آمد.

باید حماسه آفرینی و رشادت ها سربازان گمنام امام زمان (عج) را ارج نهیم

عضو فراکسیون ولایی مجلس تصریح کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) با هرگونه اقدامی از سوی دشمنان ایستادگی می کنند و قطعا باید این حماسه آفرینی و رشادت ها را ارج نهیم چرا که اگر تلاش های نیروهای امنیتی نبود این مهم در جامعه شکل نمی گرفت.

دشمنان ایران اسلامی به توانمندی ها و جانفشانی های نیروهای اطلاعات و امنیتی کشورمان واقف هستند

نماینده مردم نجف آباد اظهار کرد: همه دشمنان ایران اسلامی به توانمندی ها و جانفشانی های نیروهای اطلاعات و امنیتی کشورمان واقف هستند و می دانند قبل از اینکه بخواهند حرکتی را انجام دهند با واکنش سریع سربازان گمنام امام زمان (عج) مواجه خواهند شد.

این نماینده مردم در مجلس دهم تاکید کرد: امنیت کشورمان مرهون تلاش های ماموران اطلاعاتی ایران اسلامی است و به جد مردم عزیز کشورمان هم سپاسگذار و قدردان مجاهدت های این عزیزالن هستند./

پایان پیام
آخرین اخبار