كد مطلب: 34114
تاريخ انتشار: 27 فروردین 1398 ساعت 12:38

تصویب "CFT"و "پالرمو"سبب نفوذ بیگانگان در کشور می شود

عضو فراکسیون ولایی مجلس معتقد است که اگر سی اف تی و پالرمو به تصویب برسند در واقع با این مصوبه سبب ایجاد نفوذ و فشار بیگانگان به کشورمان خواهند شد.

 


ابوالفضل ابوترابی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در پرسش به پاسخی مبنی بر اینکه با توجه به تروریست خواندن سپاه از سوی ترامپ احتمال این وجود دارد که لوایح بلاتکلیف در مجمع تشخیص به تصویب برسند،اشاره کرد و گفت:  تروریست خواندن سپاه از سوی ترامپ  بیانگر این است که آمریکایی ها به هیچ چیزی پایبند نیستند.

وی افزود: آمریکایی ها با ایجاد تحریم های شدید به دنبال تحت فشارقرار دادن ایران هستند تا به اصلی ترین هدف خود که همان تغییر نظام ایران است،برسند اما قطعا این آرزو را به گور خواهند برد.

هدف اصلی لوایح اف ای تی اف محدود کردن سپاه است

نماینده مردم نجف آباد تصریح کرد: اگر سی اف تی و پالرمو به تصویب برسند در واقع با این مصوبه سبب ایجاد نفوذ و فشار بیگانگان به کشورمان خواهند شد.

عضو فراکسیون ولایی مجلس اظهار کرد: همگان مشاهده کردند که ترامپ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست تروریست ها قرار داده است؛سپاهی که تمام فکر و ذکرش دفاع از مظلومان است و دقیقا هدف اصلی لوایح اف ای تی اف که یک کنوانسیون از سوی بیگانگان طراحی شده است؛محدود کردن سپاه پاسداران است.

مجمع تشخیص مصلحت نظام با تصویب سی اف تی و پالرمو مخالفت کند

این نماینده مردم در مجلس دهم تاکید کرد: بنده که از همان روزهای نخست رای گیری نسبت به این لوایح مخالفت کردم و تاکنون هم بر این مسئله پافشاری می کنم که تصویب این لوایح جزء ضرر برای کشورمان چیزی دیگری نصیب مان نخواهد شد.

ابوترابی تصریح کرد: از مجمع تشخیص مصلحت نظام انتظار داریم که با تصویب لوایح سی اف تی و پالرمو مخالفت خود را نشان دهند و در واقع این لوایح را مورد تایید خود قرار ندهند چرا که اهداف اصلی این کنوانسیون ها محدود کردن سپاه پاسداران است ./

پایان پیام
آخرین اخبار