كد مطلب: 34093
تاريخ انتشار: 24 فروردین 1398 ساعت 13:44

پیگیری برای تامین کانکس و رفع مشکلات آموزشی شهرستان دلفان لرستان

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از بازدید از مدارس سیل زده منطقه میربگ جنوبی شهرستان دلفان لرستان به همراه مسئولان مربوطه خبر داد.

 


فریده اولادقباد در گفت وگو با خبرگزاری خانه ملت با یادآوری بازدید از مدارس آسیب دیده از سیل منطقه میربگ جنوبی شهرستان دلفان لرستان به همراه عبدی پور، معاون اداره کل آموزش و پرورش و تیموری، مدیر آموزش و پرورش شهرستان، گفت: پس از بازدید از چندین مدرسه در تماس با معاونان وزیر و اداره کل آموزش و پرورش گزارشی از وضعیت این مدارس ارائه کردم.

مشکلات مدارس شهرستان دلفان در کمیسیون آموزش مطرح و بررسی می شود

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه مشکلات مدارس شهرستان دلفان در این کمیسیون مطرح و بررسی می شود، افزود: همچنین مقرر شد با همراهی رستمیان نماینده دلفان و سلسله تلاش مناسب را برای رفع مشکلات حوزه آموزش و پرورش شهرستان دلفان داشته باشیم.

طی تماسی با مسئولان مربوطه قول دریافت چندین کانکس به مدیر آموزش و پرورش شهرستان دلفان داده شد

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، افزود: طی تماسی با مسئولان مربوطه قول دریافت چندین کانکس به مدیر آموزش و پرورش شهرستان دلفان داده شد و پس از طی مکاتبات اداری در اختیار آموزش و پرورش قرار خواهد گرفت.

وی یادآور شد: از سویی قول داده شد برای تهیه تجهیزات مورد نیاز همکاری و در اسرع وقت تجهیزاتی برای مدارس دلفان تامین شود.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه مدیر آموزش و پرورش شهرستان دلفان گزارشی از وضعیت مدارس شهرستان به ویژه مدارس سیل زده ارائه کرد، گفت: بر اساس مطرح شد که بسیاری از مدارس دلفان تخریبی هستند و جان دانش آموزان در این مدارس در معرض تهدید است و چنانچه برای بازسازی و مقاوم سازی چاره اندیشی نشود باید شاهد اتفاقات ناگواری باشیم.

اولادقباد با یادآوری اینکه سیل خسارت زیادی را به مدارس دلفان به ویژه مدارس روستاهای منطقه میربگ جنوبی وارد کرد، ادامه داد: همچنین علاوه بر مدارس از چندین کمپ اسکان موقت روستاهای حاشیه گاوشمار نیز بازدید کردیم و از نزدیک در جریان مشکلات مردم قرار گرفتیم./

پایان پیام
آخرین اخبار