كد مطلب: 34087
تاريخ انتشار: 24 فروردین 1398 ساعت 09:50

آمریکا به حماقت خود ادامه دهد، هیچ سرباز آمریکایی در منطقه خواب راحت نخواهد داشت

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: ارتش آمریکا تروریست است و اگر آمریکا به حماقت خود ادامه دهد و بر تروریستی بودن سپاه تاکید کند مطمئن باشد که هیچ سرباز آمریکایی در منطقه خواب راحت نخواهد داشت.

 


احمد سالک در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه آمریکا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست تروریست‌ها قرار داده گفت:  اگر بخواهیم فرهنگ ضد ارزشی تروریسم را در کتاب‌های لغت‌نامه و اصطلاحات بررسی کنیم، نشان از یک ظلم و طغیان و تجاوز به حقوق مردمی و الهی در سراسر جهان است.
ملت ایران دست از حمایت سپاه برنمی‌دارند و به آن افتخار می‌کنند همان‌گونه که امام افتخار می‌کرد

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: شاهد این هستیم که آمریکایی‌ها در رابطه با جمهوری اسلامی ایران از قبل از پیروزی انقلاب تاکنون جنایات فراوانی را انجام دادند و اگر بخواهیم به عنوان نمونه یکی از آنها را بگوییم، حمایت آمریکا از صدام، داعش، منافقان و بنی‌صدر است.

عضو فراکسیون ولایی مجلس افزود: تمام این حمایت‌ها دلیل بر این است که آمریکایی‌ها تروریسم هستند و مطمئن باشند که فواره چون بلند شود عاقبت سرنگون شود و اینگونه نیست که با تروریست دانستن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که مولود این انقلاب است و امام به وجود سپاه و بسیج افتخار می‌کردند، بگوییم که دست از سپاه برمی‌داریم.

سران سلطه آمریکا و اسرائیل تروریست هستند

این نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه ملت ایران و نیروهای مسلح پشت سر سپاه است، تصریح کرد: با صراحت می‌گوییم که سلطه و سران سلطه آمریکا و اسرائیل تروریست هستند و ارتش آمریکا نیز تروریست است و مطمئن باشند که اگر این حرکت بخواهد ادامه پیدا کند، هیچ سرباز آمریکایی در منطقه خواب راحت نخواهد داشت./

پایان پیام
آخرین اخبار