كد مطلب: 34079
تاريخ انتشار: 21 فروردین 1398 ساعت 09:06

سیاست ایران از این به بعد مشت در برابر مشت خواهد بود

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: جواب قاطعی که ایران نسبت به آخرین حماقت ترامپ داده بیانیه و موضع‌گیری شورای عالی امنیت ملی کشور است که از این به بعد تمام سربازان و پایگاه‌های آمریکایی در منطقه غرب آسیا را پایگاه تروریستی محسوب می‌کنیم.

 


جمشید جعفرپور در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه آمریکا، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست تروریست‌ها قرار داده گفت:  نکته مهمی که به نظر می‌رسد ترامپ و آمریکا به دنبال آن هستند، این است که همراه با تقویم ارزش‌های انقلاب اسلامی، گام‌هایی بر ضد انقلاب برمی‌دارند.
تروریستی نامیدن سپاه در زمانی که مردم می‌بینند که سپاهیان در کنار ارتش و بسیج در کار امدادرسانی و کمک‌رسانی به سیل‌زدگان هستند، بیشترین واکنش و انزجار را نسبت به آمریکا در این برهه فراهم می‌کند

آمریکا می‌خواهد از طریق فشارها و تحریم‌ها انقلاب را نابود کند

نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی افزود: در 13 آبان بحث بازگشت تحریم‌ها را مطرح کردند، در سوم شعبان و روز پاسدار تحریم سپاه پاسداران را مطرح کردند و این نشانگر این موضوع است که علت این تحریم‌ها، اساس و بنیان ارزش‌های انقلاب اسلامی است و می‌خواهند از طریق فشارها و تحریم‌ها انقلاب را نابود کنند.

تروریستی نامیدن سپاه بیشترین واکنش و انزجار را نسبت به آمریکا در این برهه فراهم می‌کند

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: تروریستی نامیدن سپاه اگرچه ممکن است در دید آنها نقطه طلایی باشد اما در زمانی که مردم می‌بینند که سپاهیان در کنار ارتش و بسیج در کار امدادرسانی و کمک‌رسانی به سیل‌زدگان لرستان، گلستان و خوزستان هستند، بدترین موقع است و بیشترین واکنش و انزجار را نسبت به آمریکا در این برهه فراهم می‌کند و شاید این خواست خدا بود که در این شرایط دست به این عمل احمقانه زدند.

وی اظهار داشت: جواب قاطعی که ایران نسبت به آخرین حماقت ترامپ داده همین بیانیه و موضع‌گیری شورای عالی امنیت ملی کشور است که از این به بعد تمام سربازان و پایگاه‌های آمریکایی در منطقه غرب آسیا را پایگاه تروریستی محسوب می‌کنیم و همان برخوردی را با آنها خواهیم داشت که با پایگاه‌های داعش داشتیم.

سیاست ایران از این به بعد مشت در برابر مشت خواهد بود

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطرنشان کرد: امیدوارم این پیشنهاد خوبی که وزارت خارجه داد، سرآغاز یک سلسله موضع‌گیری‌های انقلابی در جهت منافع ملی باشد و به آمریکا بگوییم که دیگر از سیاست لبخند در برابر مشت فاصله گرفتیم و سیاست ایران از این به بعد مشت در برابر مشت خواهد بود./

پایان پیام
آخرین اخبار