كد مطلب: 34062
تاريخ انتشار: 17 فروردین 1398 ساعت 10:29

چشم دوختن به آن سوی مرزها چیزی را نصیب ملت نمی کند

عضو فراکسیون ولایی مجلس گفت: درواقع نگاه به ظرفیت های داخل کشور تولید را رونق می دهد و در حقیقت چشم دوختن به آن سوی مرزها چیزی را عاید ملت ایران نمی کند و همه مسئولان باید تلاش خود را نسبت به گسترش تولید و ایجاد کارخانه های مختلف در سطح کشور بکار بگیرند.

 


ابوالفضل ابوترابی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نامگذاری شعار سال مبنی بر رونق تولید که از سوی رهبر انقلاب نامگذاری شده است،اشاره کرد و گفت: با گسترش رونق تولید بسیاری از مشکلات اجتماعی از بین می روند و راه برای اشتغال جوانان بازگشایی می شود چرا که با افزایش کارگاه ها صنعتی در سطح کشور رشد اشتغال هم بیشتر می شود.

رونق تولید در کشور سبب عبور از شرایط فعلی اقتصادی می شود

وی افزود: با گسترش رونق تولید در کشور درواقع عبورازشرایط فعلی اقتصاد هموار می شود و معتقدم اگر دولتمردان در این زمینه کارهای ویژه ای را انجام دهند،روزهای خوبی را برای اقتصاد کشورمان دربوجود خواهد آمد.

مردم همچنان ثابت کرده اند که پای آرمانهای انقلاب ایستاده اند

نماینده مردم نجف آباد تصریح کرد: دولتمردان باید برای حل مشکلات کشور نگاه خود را به ظرفیت های درون کشور معطوف کنند چرا که همین پتانسیل های درون کشورمی توانند راه گشایی برای اقتصاد کشور باشند و باید چشم و دل خود را از غربی ها رها کنند.

عضو فراکسیون ولایی مجلس اظهار کرد: با توجه به افزایش قیمت ها،وضعیت نابسامان اقتصادی و بیکاری جوانان مردم همچنان ثابت کرده اند که پای آرمانهای انقلاب ایستاده اند و همه این مشکلات اقتصادی ناشی از سوء تدبیر مسئولان را بخاطر عظمت نظام و انقلاب ترسیم کرده اند.

رونق تولید بخش اعظمی از مشکلات کنونی کشور را برطرف خواهد کرد

این نماینده مردم در مجلس دهم گفت: رونق تولید بخش اعظمی از مشکلات کنونی کشور را برطرف خواهد کرد و بر همین اساس است که رهبری امسال را به عنوان سال" رونق تولید"نامگذاری کرده اند و همچنین این موضوع مهم را به مسئولان یادآور شده اند.

ابوترابی تاکید کرد: درواقع نگاه به ظرفیت های داخل کشور تولید را رونق می دهد و درحقیقت چشم بستن به آن سوی مرزها چیزی را عاید ملت ایران نمی کند و همه مسئولان باید تلاش خود را نسبت به گسترش تولید و ایجاد کارخانه های مختلف در سطح کشور بکار بگیرند./

پایان پیام
آخرین اخبار