كد مطلب: 34049
تاريخ انتشار: 25 اسفند 1397 ساعت 09:35

اکثر پزشکان گرمی پروازی هستند

نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه امکانات درمانی و بهداشتی گرمی در حد شهرستانهای هم سطحش نیست،گفت: اکثر پزشکان گرمی پروازی هستند،بدین معناکه با خانواده در این حوزه انتخابیه سکونت ندارند.

 


سید حمایت میرزاده در گفت‌و گو با خبرنگار خبرگزاری  خانه ملت درباره  وضعیت  خدمات رسانی در  حوزه بهداشت ودرمان  به بیماران در شهرستان گرمی،گفت: بسیاری از پزشکان در گرمی پروازی هستند و با خانواده شان در این حوزه انتخابیه سکونت دائم ندارند و این امر مسئله ای است که در حوزه خدمات رسانی درمانی و بهداشتی به بیماران باید در اولویت قرار بگیرد.

سکونت پزشک  در  محل خدمت باید در اولویت قراربگیرد

 نماینده مردم گرمی ومغان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: سکونت پزشک  در  محل خدمت در اولویت قراربگیرد زیرا در  مواقعی که بیمار شرایط اورژانسی دارد، پزشک ساکن منطقه می تواند به سرعت به وضعیت  بیمار رسیدگی کند.

 میرزاده افزود: امکانات بهداشتی ودرمانی در شهرستان گرمی صفر نیست اما در حد متوسط  کشور  و شهرهای هم تراز  در  خدمات رسانی به بهداشتی و درمان نیز  قرار ندارد بنابراین  متاسفانه  مردم  مجبور هستند، برای عسکبرداری پزشکی مدتهای طولانی در  مطب  پزشکان در انتظار باشند.

نباید اجازه داد پزشکان بنام گرمی اما به کام  مناطق دیگر استخدام شوند

 وی ادامه داد: نباید اجازه داد پزشکان بنام گرمی اما به کام مناطق دیگر استخدام شوند و از  همین رو   نباید پزشکان  مذکور پس از مدتی به خار ج استانها منتقل شوند و این امر  خدمات رسانی درمانی و بهداشتی در گرمی را  با مشکل روبرو می کند .

اکثر  پزشکان گرمی پروازی هستند

 سخنگوی  کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس بابیان اینکه  امکانات درمانی و بهداشتی گرمی  در  حد شهرستانهای هم سطحش نیست یادآورشد: اکثر  پزشکان  گرمی پروازی هستند ،بدین معناکه با خانواده در این حوزه انتخابیه سکونت ندارند./

پایان پیام
آخرین اخبار