كد مطلب: 34044
تاريخ انتشار: 24 اسفند 1397 ساعت 22:46

تحریم بانکی مانعی برای جذب سرمربی خارجی برای تیم ملی فوتبال

عضو فراکسیون ورزش مجلس بابیان اینکه باید بازی با احساسات جوانان با تبلیغات غیرقابل باور برای سکان داری تیم ملی فوتبال متوقف شود،گفت: تحریم‌های بانکی مانعی برای جذب مربی سرشناس خارجی است.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی درباره  وضعیت انتخاب سرمربی تیم فوتبال ایران پس از اتمام کار با کی روش ،گفت: پس از اتمام  فعالیت کی‌روش در تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران  متاسفانه  اسامی برخی مربیان سرشناس بر سرزبان ها آورده شده است که به هیچ طریق ممکن این نفرات سرمربی گیری تیم ملی فوتبال ایران را با شرایطی  کنونی که داریم، نخواهند پذیرفت.

تبلیغات غیرقابل باور برای انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال بازی با احساسات جوانان است

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تبلیغات ناباورانه برای انتخاب سرمربی تیم ملی فوتبال بازی با احساسات نوجوانان وجوانان است تصریح کرد: واقعیت فوتبال  و منابع مالی ما نیز مشخص است بنابراین  پر واضح است که ما می توانیم با کدام مربیان  و با چه سطحی قرارداد مالی وکاری ببندیم.

 وی ادامه داد:  تحریم  های بانکی نیز مشکل اساسی برای  عقد قرارداد مالی  با مربیان خارجی است واین در حالی است که   برای  انتخاب سرمربی تیم ملی می بایست، اعتماد به سرمربی داخلی را نیز فراموش نکرد و درنهایت  بنده اعتقاد دارم در شرایط  کنونی بهترین گزینه سکان داری تیم ملی، توسط مربی ایرانی است.

عضو فراکسیون ورزش مجلس یادآورشد: چرا با احساسات برخی از  جوانان و نوجوانان  بازی می شود که  فلان بازیکن معروف خارجی، سرمربی گیری تیم ملی فوتبال ایران را بدست می‌گیرد.
آخرین اخبار