كد مطلب: 33822
تاريخ انتشار: 21 بهمن 1397 ساعت 09:39

جریانات سیاسی فرمایشات رهبری درباره حفظ وحدت را نصب العین قرار دهند

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس معتقد است این امکان وجود دارد که برخی افراد به اسم انقلاب اقداماتی صورت دهند که پای نظام نوشته شود اما انقلابیون واقعی فرمایش مقام معظم رهبری در حفظ وحدت را نصب العین قرار می‌دهند.

 


حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به بخشی از فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش پیرامون حفظ وحدت در جریان راهپیمایی باشکوه 22 بهمن، گفت: قطعا انقلابیون واقعی دنبال وحدت شکنی نبوده و جریانات سیاسی فرمایش مقام معظم رهبری را نصب العین قرار می دهند.

نماینده مردم شاهین شهر، میمه و برخوار در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: ممکن است برخی افرادی که سنخیتی با انقلاب نداشته و وفاداری نسبت به آن ندارند اقداماتی در راهپیمایی 22 بهمن انجام دهند که به پای نظام نوشته شود از این رو باید از این دسته ها دوری کرد.

وی افزود: مردم به خودی خود در انسجام و وحدت مشکلی ندارند و وحدت را کسانی می شکنند که به جای پاسخگویی به مردم مباحث حاشیه ای را مطرح می کنند و مردم از مسائل اصلی دور می افتند.

حاجی دلیگانی در ادامه ضمن تأکید بر حفظ وحدت و صداقت از سوی مسئولان عنوان کرد: مردم اختلافی بین خودشان ندارند و مسئولان نیز نباید با رفتارهای خود باعث اختلاف افکنی شوند.

این نماینده مردم در مجلس دهم در ادامه با بیان اینکه از ابتدای انقلاب تا کنون مرتبا هم جریان معاند خارجی و هم پیروان آنها در داخل برای مردم مشکلاتی را فراهم کردند، اظهار داشت: دشمنان مشکلاتی را برای نظام و جامعه ایجاد کردند و با رقم زدن شرایط بد اقتصادی تلاش کردند صاحبان اصلی انقلاب یعنی مردم دست از ایستادگی پای انقلاب بردارند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه ملت ایران هیچگاه در بدترین شرایط نیز دست از حمایت از انقلاب برنداشت، خاطرنشان کرد: یکی از راه های حفاظت از انقلاب، حضور در صحنه است و این حضور نیاز با وحدت دارد و این وحدت نیز با اجرای عدالت صورت می پذیرد با این حال مردم حتی در شرایطی که شاهد برخی نابرابری ها هستند همچنان پای نظام خود بوده و از استقلال و امنیت خود حفاظت می کنند./

پایان پیام
آخرین اخبار