كد مطلب: 33787
تاريخ انتشار: 14 بهمن 1397 ساعت 13:16

حضور وزیر پیشنهادی بهداشت در نشست فراکسیون مستقلین/طرح تحول سلامت محور مذاکرات

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس، گفت: وزیر پیشنهادی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور برای تشریح برنامه‌های خود در نشست فراکسیون حاضر شد و مباحثی در خصوص نقاط مثبت ومنفی طرح تحول سلامت مطرح شد.

 


غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با حضور وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، گفت: انتقاد، موارد مثبت در حوزه بهداشت و سلامت توسط نمایندگان در این نشست مطرح شد و نیز مشکلاتی که در این زمینه برای کشور به وجود آمده است را آقای نمکی مطرح کرد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حوزه بهداشت و درمان کشور در سال‌های گذشته با 12 هزار میلیارد تومان مدیریت می‌شد اما در حال حاضر با بودجه حدودی 35 هزار میلیارد تومان اعتبار مسئولین اعلام می‌کنند با مشکل مواجه می‌شوند، تصریح کرد: اینگونه موضوعات نشان می‌دهد در کنار رضایت‌مندی‌های به وجود آمده در طرح تحول سلامت برخی نارضایتی‌ها نیز وجود دارد.
نشست فراکسیون مستقلین ولایی مجلس با حضور وزیر پیشنهادی بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

 

وی ادامه داد: وزیر پیشنهادی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور با حضور در نشست فراکسیون برنامه‌های خود را برای اصلاح نظام پزشک خانواده، اصلاح نظام دارویی، اصلاح نظام درمان، طرح تحول سلامت، عدالت درمانی، عدالت نیروی انسانی، عدالت توسعه بیمارستان‌ها، کاهش شکاف بین پزشکان متخصص و پرستاران، رسیدگی به جامعه پرستاری و پرسنلی بیمارستان‌ها مطرح کرد و آنها را مورد تاکید قرار داد.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: تاکنون در فراکسیون احساس مثبتی نسبت به آقای نمکی وزیر پیشنهادی بهداشت وجود دارد اما در نشست فردا صبح فراکسیون قبل از برگزاری جلسه رای اعتماد تصمیم نهایی گرفته می‌شود./

پایان پیام
آخرین اخبار