كد مطلب: 33765
تاريخ انتشار: 12 بهمن 1397 ساعت 15:18

صنعت گردشگری همدان از مظلومیت خارج شده است

نماینده مردم در مجلس دهم با بیان اینکه صنعت گردشگری همدان از مظلومیت خارج شده است،گفت:با برگزاری اجلاس جهانی گردشگری، همدان در آنتن بین المللی گردشگری قرارگرفته است بنابراین جا دارد، پروسه جذب توریست برای بازید از آثار تاریخی همدان بیش از پیش حمایت شود.

امیر خجسته در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت توسعه صنعت گردشگری در همدان،گفت: صنعت گردشگری  همدان از مظلومیت خارج شده است و هم اکنون به عنوان پایتخت گردشگری آسیا شناخته می‌شود و از همین رو می بایست خیزش توسعه گردشگری در همدان  با حمایت‌های ویژه وکاربردی  توسعه مند تر شود.

 زیرساخت‌های  هوایی و زمینی همدان برای حضور گردشگران خارجی  و داخلی مهیا است

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه  در حدود ۱۵ هتل در همدان در حال ساخت یا اتمام پروژه هستند که این امر نشان می دهد،زیرساختهای گردشگری همدان متحول شده است تصریح کرد:زیر ساختهای هوایی وزمینی برای حضور توریست های داخلی و خارجی در همدان مهیا شده است.

خجسته افزود: بسترهای توسعه اشتغال وجذب توریست در صنعت گردشگری همدان به نحو شایانی مهیا است بنابراین همدان باید بیش از گذشته در صنعت گردشگری مورد حمایت قرار بگیرد.

 علمی شدن  سیر توسعه  گردشگری  در پایتخت گردشگری آسیا با  حضور  فارغ التحصیلان گردشگری
وی ادامه داد: علمی شدن سیر توسعه گردشگری در  همدان پایتخت گردشگری آسیا  با حضور  فارغ التحصیلان گردشگری  به سادگی  رقم می خورد.

همدان درآنتن  گردشگری بین المللی  قرار گرفته است

  عضو هیئت رییسه کمیسیون اصل  نود مجلس با بیان اینکه با برگزاری اجلاس جهانی گردشگری،همدان در آنتن بین المللی گردشگری قرارگرفته است یادآورشد: همدان با بیش از ۱۸۰۰ اثار باستانی و تاریخی، جایگاه منحصر به فردی در حوزه گردشگری دارد./

پایان پیام
آخرین اخبار