كد مطلب: 33764
تاريخ انتشار: 12 بهمن 1397 ساعت 15:17

لزوم تعدیل بارسنگین هزینه های بیماران سرطانی در بخش خصوصی

نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه تعدیل بارسنگین هزینه های بیماران سرطانی در بخش خصوصی الزامی است،گفت: بازگشت یارانه به تولید منجر به افزایش امکانات بیمارستان های دولتی در نهایت رضایتمندی بیماران می‌شود.

 


علی وقف چی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت هزینه کرد درمان بیماران سرطانی در مراکز خصوصی درمانی کشور،گفت:درمان بیماران در کشور  از هرمسئله  ای  با اهمیت تر است بنابراین انتظار داریم در  بودجه 98 فکری اساسی برای  بیماران صعب العلاج در  حوزه  بهداشت و سلامت شود تا بیماران   به دور  از  فشار های اقتصادی پروسه درمانی شان راطی کنند  اما گویا  برخی ها در  مراکز درمانی خصوصی به هیچ وجه رعایت حال اقتصادی  بیماران را نمی‌کنند.

نماینده مردم در زنجان وطارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از راهکاری که می تواند وضعیت خدمات رسانی در حوزه بهداشت ودرمان را ارتقا ببخشد،نگاه ویژه به بودجه ریزی است تصریح کرد:درزمان تعیین بودجه باید حساب جداگانه ای برای حوزه بهداشت و سلامت در نظر گرفت.

 بسیاری  از  مردم برای تامین اقتصاد معیشتی شان با مشکل روبرو هستند

 وی ادامه داد:  بسیاری از  مردم  برای تامین اقتصاد معیشتی شان با مشکل روبرو هستند بنابراین اگر شما فردی بیماری نیز در  منزل  داشته باشید، مسلم است که  معضلات خانواده برای تامین اقتصاد  معیشتی شان چند برابرخواهد شدبنابراین باید فکری اساسی برای کاهش هزینه های درمانی در  حوزه سلامت کرد.

  لزوم تعدیل بارسنگین هزینه های بیماران سرطانی در بخش خصوصی

 عضو فراکسیون تولید  و اشتغال مجلس با بیان اینکه  تعدیل  بار سنگین هزینه درمان سرطان در بخش خصوصی  الزامی است یادآورشد:بازگشت یارانه به تولید منجر به افزایش امکانات بیمارستان های دولتی در نهایت رضایتمندی بیماران می‌شود. /

پایان پیام
آخرین اخبار