كد مطلب: 33703
تاريخ انتشار: 5 بهمن 1397 ساعت 23:13

سینما بعد از انقلاب پیشرفت چشمگیری داشته است

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: وفاداری ملت ایران به ولایت فقیه و به آرمان‌های امام خمینی از دستاوردهای بزرگ انقلاب است.

غلاﻣﺮﺿﺎ ﻛﺎﺗﺐ با اشاره به دستاوردهای 40 ساله انقلاب اسلامی گفت: خوشبختانه نگاهی که حضرت امام در ابتدا برای انقلاب اسلامی ترسیم کرده بود، استقلال و آزادی ملت بزرگ ایران و همچنین مقاومت در برابر زیاده‌خواهی و استکبار جهانی است و ایران اسلامی خوشبختانه در این راستا همچنان مستحکم ایستاده است.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی افزود: علی‌رغم تحریم‌هایی که آمریکا در سال 1391 و در این دوره سال 1397 که مجددا تحریم‌های ظالمانه خود را بر ایران آغاز کرد، ملت ایران علی‌رغم ‌همه فشارها، تهدیدات، مشکلات و معیشت همچنان روی معیار استقلال، عزت و سربلندی خود ایستادگی کرده است و این یکی از مهمترین شاخص‌های مقاومت ملت ایران است.

وفاداری ملت به ولایت فقیه و به آرمان‌های امام از دستاوردهای بزرگ انقلاب

رئیس فراکسیون تولید و اشتغال مجلس تصریح کرد: وفاداری این ملت به ولایت فقیه و به آرمان‌های امام خمینی از دستاوردهای بزرگ انقلاب است؛ در بخش‌های اقتصادی نیز باید تلاش بیشتری کرد که در راستای مطالبات مردم گام‌های موثری برداریم تا بتوانیم پاسخگوی ملت باشیم.

بعد از انقلاب حوزه سینمایی پیشرفت چشمگیری داشته است

عضو شورای نظارت بر صداوسیما با تاکید بر اینکه در بخش‌های مختلف فرهنگی دستاوردهای بسیار خوبی داشتیم، خاطرنشان کرد: در حوزه سینمایی به ویژه در دهه اخیر خوشبختانه فعالیت‌های خوبی انجام شده به طوری‌که تلاش‌ها در این بخش نسبت به دهه‌های اول انقلاب بسیار فعالیت و پیشرفت چشمگیری داشته است به‌طوری‌که هم رونق آن بیشتر شده و هم تاثیرگذاری و فرهنگ‌سازی آن می‌تواند موثرتر باشد.

رونق خوبی در حوزه چاپ و نشر صورت گرفته است

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس ادامه داد: در حوزه چاپ و نشر رونق خوبی در آثاری که داریم و شیوه‌های چاپ و ماشین آلات جدیدی که در حوزه نشر و چاپ وجود دارند و طراحی‌های جدیدی که انجام شده، قابل رقابت با بسیاری از کشورهای دنیا است.

این نماینده مردم در مجلس دهم خاطر نشان کرد: چالشی که اکنون وجود دارد موضوع کاغذ است که اگر بتوانیم در استقلال کاغذ گام‌های بزرگی برداریم یقینا در طراحی و نحوه و سیستم چاپ هیچ کمبودی در کشور نداریم.

آخرین اخبار