كد مطلب: 33679
تاريخ انتشار: 2 بهمن 1397 ساعت 08:29

ساخت موشک نقطه زن با برد ۲ هزار کیلومتر از دستاوردهای انقلاب

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: یکی از موفقیت‌هایی که کسب کردیم در حوزه دیپلماسی بود که باعث ارتقاء نقش ایران در تحولات سیاسی، منطقه‌ای و بین‌المللی شده است به طوریکه در حال حاضر ایران به عنوان یک کشور اثرگذار در حوزه دیپلماسی بین‌المللی و منطقه به شمار می‌رود.

 


سیدحسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به دستاوردهای انقلاب و با اشاره به اینکه در حوزه‌های مختلف، طی 40 سال گذشته موفقیت‌های قابل توجهی بدست آوردیم گفت: در آستانه برگزاری جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی و چهلمین سال این پیروزی هستیم بنابراین این ایام را پیشاپیش خدمت ملت عزیز ایران تبریک می‌گویم. دستاوردهایی که در این سال‌ها کسب کردیم یک رشد بزرگ محسوب می‌شود.
بیش از 450 رئیس جمهور، رهبر و نخست وزیر کشورهای مختلف در اتاق کوچک مقام معظم رهبری از ایشان راهنمایی و ارشاد خواستند و زمانی که بیرون آمدند از این ملاقات احساس خوشحالی کردند و این یعنی ارتقاء و عزت دیپلماسی جمهوری اسلامی

ساخت موشک نقطه زن دستاورد مهم انقلاب اسلامی

نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس افزود: به عنوان مثال در حوزه بهداشت و درمان، تولید دارو، جراحی‌هایی که هرگز تصور نمی‌شد در ایران انجام شود، واکسیناسیون و مقابله با بیماری‌هایی که جان انسان‌ها را می‌گرفت و توسعه بهداشت و درمان از دستاوردهای انقلاب به شمار می‌رود همچنین در حوزه نانو تکنولوژی جزء 10 کشور اول دنیا هستیم.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با بیان اینکه در حوزه صنایع دفاعی و موشکی دستاورد بزرگی بدست آوردیم، تصریح کرد: در گذشته ایران نمی‌توانست حتی یک اسلحه ساده دستی بسازد اما اکنون موشک با برد 2 هزار کیلومتر نقطه زن می‌سازد.

ارتقاء ایران در تحولات سیاسی، منطقه‌ای و بین‌المللی

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: یکی دیگر از موفقیت‌هایی که کسب کردیم در حوزه دیپلماسی بود که باعث ارتقاء نقش ایران در تحولات سیاسی، منطقه‌ای و بین‌المللی شده است به طوری‌که در حال حاضر ایران به عنوان یک کشور اثرگذار در حوزه دیپلماسی بین‌المللی و منطقه به شمار می‌رود.

شاه برای عوض کردن نخست وزیر خود از آمریکا اجازه می‌گرفت

وی ادامه داد: در رژیم گذشته که برخی از رسانه‌ها این روزها تلاش می‌کنند تا حکومت طاغوت را تطهیر کنند باید این را متذکر شد که زمانی که شاه می‌خواست نخست وزیر خود را عوض کند با سفر به واشنگتن، خدمت رئیس‌جمهور آمریکا می‌رسید و از او اجازه می‌گرفت که آیا اجازه می‌دهد امینی را بردارد و علم را به جای او بگذارد و اگر رئیس‌جمهور آمریکا این اجازه را می‌داد، این کار صورت می‌گرفت.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به ارتقاء و عزت دیپلماسی جمهوری اسلامی خاطرنشان کرد: در حال حاضر که طی 30 سال گذشته مقام معظم رهبری، رهبری نظام را عهده‌دار هستند بیش از 450 رئیس جمهور، رهبر و نخست وزیر کشورهای مختلف در اتاق کوچک مقام معظم رهبری از ایشان راهنمایی و ارشاد خواستند و زمانی که بیرون آمدند از این ملاقات احساس خوشحالی کردند. این یعنی ارتقاء و عزت دیپلماسی جمهوری اسلامی یا تاثیر ایران در تحولات منطقه‌ای و کشوری که از دستاوردهای دیپلماسی جمهوری اسلامی است./

پایان پیام
آخرین اخبار