كد مطلب: 33657
تاريخ انتشار: 30 دی 1397 ساعت 11:03

وزیر ورزش مصوبه کمیسیون تلفیق را مانع واگذاری استقلال و پیروزی می‌داند

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: سلطانی‌فر نیز به مصوبه تلفیق انتقاد داشت زیرا این شیوه‌ای که در مصوبه تلفیق پیش بینی شده را مانع از واگذرای ۲ باشگاه می‌دانست.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز (یکشنبه 30 دی‌ماه) فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی با سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، اظهار داشت: وزیر ورزش و جوانان نویدهای خوبی داد و از اتفاقاتی که در سال 97 رخ داده و درس‌هایی که باید از اتفاقات سال جاری برای آینده بگیریم، اظهار نظر کرد.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سلطانی‌فر در خصوص توزیع عادلانه اعتبارات در بین استان‌ها، رفع مشکلات و توجه به جوانان گزارش‌های مناسبی ارائه داد، بیان کرد: وزیر ورزش در خصوص ابهاماتی که در خصوص بازنشسته‌ها وجود دارد نیز توضیحات خوبی را ارائه داد.

 
استقلال پرسپولیس

 

وزارت ورزش برای جبران افت 2 ساله اخیر کشتی برنامه دارد

وی افزود: بعضی از رشته های‌ورزشی مانند کشتی که مورد توقع هستند، در 2 سال اخیر افول داشته و سلطانی فر برنامه‌‎های خود برای توسعه این ورزش و بازگشت به جایگاه واقعی‌اش را عنوان کرد.

جعفرزاده ایمن آبادی ادامه داد: مهمترین محور صحبت وزیر ورزش و جوانان واگذاری استقلال و پیروزی بود که سلطانی‌فر نیز به مصوبه تلفیق انتقاد داشت زیرا این شیوه‌ای که در مصوبه تلفیق پیش بینی شده را مانع از واگذرای 2 باشگاه می‌دانست.

توسعه وزرش همگانی و قهرمانی در دستور کار وزارت ورزش قرار دارد

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: در هر صورت من فکر می‌کنم وزیر ورزش و جوانان نوید خوبی برای جامعه ورزشی داشت و تعامل خوبی با مجلس دارد؛ همچنین مشخص است که توسعه وزرش همگانی و قهرمانی در دستور کار وزارت ورزش قرار دارد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: فراکسیون مستقلین ولایی مجلس برای کاهش تنش‌ها و افزایش تعامل با وزرا نشست‌های خود با مسئولان را در هر هفته کاری بلا انقطاع برگزار کرده و به دنبال این هستیم که بخش اعظمی از مشکلات را حل کنیم./

پایان پیام
آخرین اخبار