كد مطلب: 33620
تاريخ انتشار: 25 دی 1397 ساعت 18:34

منافقین بخشی از پازل آمریکایی‌ها علیه ایران در اجلاس امنیتی ورشو

علاء الدین بروجردی معتقد است تکرار برگزاری کنفرانس‌های امنیتی ضدایرانی در اروپا بیانگر استمرار آمریکایی‌ها در سیاست‌های تبلیغاتی خود علیه ایران است.

علاء‌الدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به کنفرانس ضد ایرانی که قرار است 24 و 25 بهمن ما در ورشو برگزار شود، گفت: یکی از سیاست هایی که آمریکایی ها مدتی است اتخاذ کرده اند فشار به کشورها برای اتخاذ رویکرد سیاست ضد جمهوری اسلامی ایران است.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: اخیرا در حوزه اتخاذ سیاست های ضد ایرانی از سوی کشورهای اروپایی تحت فشار آمریکا، شاهد انتقال منافقین به آلبانی و برخی سناریوسازی های کشورهای اروپایی بودیم که نشان می دهد قرار است این سیاست آمریکا استمرار یابد.

وی در ادامه با تأکید بر اینکه دستگاه دیپلماسی باید متناسب با این سیاست ها عکس العمل لازم را از خود نشان داده و بی تفاوت نباشد، عنوان کرد: قطعا باید نسبت به کشوری که میزبانی یک اجلاس ضد ایرانی را می پذیرد عکس العمل نشان داده شده و این مقابله به مثل تا کاهش سطح روابط ادامه یابد تا آنها متوجه باشند در برابر طراحی های شیطانی آمریکا بی تفاوت نخواهیم بود.
آخرین اخبار