كد مطلب: 33583
تاريخ انتشار: 19 دی 1397 ساعت 09:22

مشکلات بیمارستان هلال احمر ایران در دبی حل خواهد شد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: انتظاری که از دولت امارات وجود دارد این است که امروز نیز همانگونه که مرحوم شیخ راشد در تاسیس بیمارستان نقش مثبتی را ایفا کرده، در تداوم کار وی، آقای شیخ محمد فرزند شیخ راشد نیز نقش مثبت همیشگی خود را ادامه دهد تا شاهد حل مشکلات همیشگی این بیمارستان باشیم.

علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص وضع بیمارستان ایران در دبی، اظهار داشت: بیمارستان هلال احمر ایران در دبی یکی از مهمترین و قدیمی‌ترین بیمارستان‌های دبی است که از زمان مرحوم شیخ راشد تاسیس شده و این بیمارستان نقش موثری را ایفا کرده است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بیان کرد: دولت امارات به صورت پیوسته همکاری‌های فراوانی را با ایران در این زمینه انجام داده است.

وی افزود: مدتی است که برخی از اشکالات مدیریتی بر این بیمارستان حاکم شده است که با مسئولان تدبیر در حال حل این مشکلات هستند.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظاری که از دولت امارات وجود دارد این است که امروز نیز همانگونه که مرحوم شیخ راشد در تاسیس بیمارستان نقش مثبتی را ایفا کرد، در تداوم کار وی، آقای شیخ محمد فرزند شیخ راشد نیز نقش مثبت همیشگی خود را ادامه دهد تا شاهد حل مشکلات همیشگی این بیمارستان باشیم./

پایان پیام
آخرین اخبار