كد مطلب: 33532
تاريخ انتشار: 12 دی 1397 ساعت 16:16

طرح آبرسانی به همدان دغدغه اصلی استان است

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: ۱۱ شهر و ۴۸ روستای شهر همدان در بخش آب شرب مشکل دارند و قرار شد در جلسه با وزیر نیرو این مشکل مطرح و بررسی شود.

 


امیر خجسته در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست مشترک خود با معاون وزیر، مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای همدان، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب همدان و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همدان، گفت: مهمترین اولویت استان همدان رفع مشکل آبرسانی و برون رفت از شرایط فعلی است که بایستی مرتفع شود.
همدان نیازمند حل مشکل آب شرب به صورت پایدار بوده تا این مشکل برای همیشه برطرف شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی در ادامه با اشاره به اینکه علیرغم محدودیت ها، منابع مالی طرح آبرسانی به همدان در ردیف اعتبار بودجه 98 افزایش خواهد داشت، افزود: همدان نیازمند حل مشکل آب شرب به صورت پایدار است تا برای همیشه این مشکل حاد مرتفع شود.

وی ادامه داد: تسریع در اجرای طرح آبرسانی به همدان یکی از دغدغه های اصلی مردم و مسئولان استان است که باید در اولویت طرح های عمرانی دولت در سال 98 باشد.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: 11 شهر و 48 روستای شهر همدان در بخش آب شرب مشکل دارند و قرار شد در جلسه با وزیر نیرو این مشکل مطرح و بررسی شود./

پایان پیام
آخرین اخبار