كد مطلب: 33138
تاريخ انتشار: 16 آبان 1397 ساعت 20:36

چالش آمریکا برای ادامه ولیعهدی بن سلمان/افکار عمومی دنیا درصدد مجازات ولیعهد است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد با اشاره به اینکه مجازات ولیعهد سعودی به مطالبه افکار عمومی دنیا تبدیل شده است، گفت: ادامه حکومت بن سلمان با چالش های زیادی روبرو خواهد بود.

سیدحسین نقوی‌حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، ضمن اشاره به وضعیت ولیعهد سعودی به دلیل قتل روزنامه نگار عربستانی در ترکیه، گفت: دولتمردان سعودی با محوریت بن سلمان چهره خوشنامی را از خودشان بجا نگذاشته اند و در حال حاضر جنایاتی در منطقه رخ می دهد که با پشتیبانی آمریکایی ها و نقش آفرینی حاکمان سعودی انجام می شود.

احساسات افکار عمومی نسبت به جنایات آل سعود خدشه دار شده است

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه هم اکنون احساسات افکار عمومی نسبت به جنایات آل سعود خدشه دار شده است، اظهار کرد: بر این اساس عنوان می شود چرا افرادی که صراحتا جنایت می کنند باید در کشوری مسئولیت داشته باشند و بر مردم حکمرانی کنند.

وی ادامه داد: به عنوان مثال جنایتی که سعودی ها در یمن رقم زدند تاکنون موجب شده فقط بیش از 5 هزار کودک جانشان را از دست داده اند.
عربستان خاشقچی ترکیه

مجازات ولیعهد سعودی به مطالبه افکار عمومی دنیا تبدیل شده است

این نماینده مردم در مجلس دهم تصریح کرد: بنابراین مطالبه ای در افکار عمومی شکل گرفته که فردی مانند ولیعهد سعودی باید مجازات شود از این رو سناریوهای متعددی  مبنی بر تحریم سعودی، کنارگذاشتن بن سلمان و غیره در رسانه ها مطرح است.
طالبه ای در افکار عمومی شکل گرفته که فردی مانند ولیعهد سعودی باید مجازات شود از این رو سناریوهای متعددی  مبنی بر تحریم سعودی، کنارگذاشتن بن سلمان و غیره در رسانه ها مطرح است

 

ادامه حکومت بن سلمان با چالش های زیادی روبرو خواهد بود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ادامه حکومت بن سلمان در حاکمیت سعودی با چالش های زیادی روبرو خواهد بود، خاطرنشان کرد: معتقد هستیم جنایتکار باید در محاکم بین المللی محاکمه شود./
آخرین اخبار