كد مطلب: 33107
تاريخ انتشار: 13 آبان 1397 ساعت 09:17

روحیه استکبار ستیزی دانش آموزان یوم الله ۱۳ آبان را رقم زد

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه حضور در راهپیمایی ضد استکباری ۱۳ آبان امسال با توجه به دور جدید تحریم‌های ظالمانه آمریکا، رنگ و بوی دیگری خواهد داشت، گفت: همین روحیه استکبار ستیزی آمریکا بود که یوم الله ۱۳ آبان را رقم زد.

 


سید احسان قاضی زاده هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با بیان اینکه جریان‌های دانش آموزی و جنبش‌‎های دانشجویی همواره نقش تأثیرگذاری در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی داشته‌اند، تأکید کرد: با توجه به شروع دور جدید تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه کشورمان و همزمانی آن با یوم الله 13 آبان، انتظار می‌‎رود که شاهد حضور پر شور دانش آموزان و همه اقشار جامعه در برابر زیاده‌‎خواهی‌ها و زورگویی‎‌های استکبار جهانی باشیم.

نماینده مردم فریمان و سرخس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه 13 آبان را روز مهم و تاریخی در سرنوشت کشور است، افزود: پایداری ملت انقلابی ایران اسلامی در برابر سیاست‌های سلطه گرایانه امریکا نه مربوط به ابتدای انقلاب بلکه یک اصل و فلسفه برای انقلاب اسلامی ایران به شمار می‌‎آید که باید این ارزش را ارج نهاد.

عضو فراکسیون جوانان مجلس با تأکید بر اینکه ولایتمداری و کارجهادی دژ مستحکم و شکست ناپذیری در برابر تؤطئه‌های دشمن است، گفت: اتحاد و همبستگی ملی در مقطع کنونی یکی از ضرورت‎های کشور است که ضرورت این مسئله به ویژه در میان جوانان و نوجوانان می‌تواند اتفاق‌های مهمی را رقم بزند.

قاضی‌زاده، وحدت و انسجام نیروهای انقلابی عامل مانایی و دوام انقلاب اسلامی دانست و نقش جریانات دانش آموزی و جنبش‌های دانشجویی را در این میان بسیار مهم برشمرد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس اضافه کرد: بی‌تردید حضور گسترده در راهپیمایی 13 آبان به‌ویژه در شرایطی مقامات دولت آمریکا با اقدامات و اظهارات وقیحانه خود سعی در نادیده‌انگاشتن قدرت و عظمت ملت ایران و نظام جمهوری اسلامی دارند، پاسخ دندان‌شکنی به دشمنان انقلاب اسلامی داده و بار دیگر عزم و اراده پولادین ما را در راه دفاع از آرمان‌های امام و انقلاب ثابت خواهد کرد./

پایان پیام
آخرین اخبار