كد مطلب: 33078
تاريخ انتشار: 5 آبان 1397 ساعت 09:04

تدوین پازلی از تحریم توسط آمریکا علیه ایران/محدودیت‌های واشنگتن علیه تهران محکوم به شکست است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد آمریکا پازلی از تحریم علیه ایران تدوین کرده اما محدودیت هایش محکوم به شکست است.

سیدحسین نقوی‌حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، ضمن اشاره به تحریم ایالات متحده آمریکا علیه ۲ ایرانی به بهانه واهی حمایت از طالبان، گفت: علی رغم اینکه جمهوری اسلامی قانون مبارزه با پولشویی و مقابله با تامین مالی تروریسم را در قوه مقننه تصویب کرده اما همچنان شاهد بهانه گیری های واشنگتن علیه کشورمان هستیم.

ترامپ درصدد فراهم کردن زمینه همراهی همپیمانانش در اعمال تحریم ها است

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مجموعه تلاش های آمریکایی ها در راستای تنگ تر کردن حلقه تحریم در مواجه با کشورمان است، اظهار کرد: به عبارتی ترامپ می خواهد نظر همپیمانانش برای همراهی در اعمال تحریم ها را جلب کند.

آمریکا پازلی از تحریم و محدودیت علیه ایران تدوین کرده است

وی با اشاره به اینکه چندی پیش نیز شاهد تحریم های جدید آمریکا علیه چند بانک و شرکت ایرانی به بهانه اقدامات ضد حقوق بشری بودیم، ادامه داد: در واقع می توان اذعان کرد ایالات متحده پازلی از محدودیت ها را برای کشورمان پیش بینی کرده و تلاش می کند تا فرارسیدن 13 آبان آنها را اعلام کند.
ایالات متحده پازلی از محدودیت ها را برای کشورمان پیش بینی کرده و تلاش می کند تا فرارسیدن 13 آبان آنها را اعلام کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم با تاکید بر اینکه طی چهل سال گذشته آمریکا انواع تحریم ها را علیه کشورمان تصویب و اجرایی کرده است، تصریح کرد: بنابراین می توان گفت که دیگر تحریم های آنها نمی تواند بر روی اقتصاد کشورمان تاثیرگذار باشد زیرا ایران راهکارهای خنثی کردن تحریم ها را می داند و در این مهم در حالیست که کشورهای دیگر نیز به قدرت کشورمان ایمان آورده اند.

تحریم های ثانویه واشنگتن محکوم به شکست است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا در تلاش است 13 آبان تحریم های ثانویه نفتی و بانکی را علیه کشورمان اجرایی کند، خاطرنشان کرد: این مهم در حالیست که امروزه مشاهده می شود بازار نفت با تلاطم مواجه شده و همین امر سبب نارضایتی کشورهای مختلف نسبت به سیاست های ترامپ شده است؛ همچنین می توان دید که برخی کشورهای منطقه برای جلوگیری از آسیب دیدن اقتصادشان درصدد معافیت گرفتن از آمریکا هستند که بیانگر جایگاه رفع ایران است./
آخرین اخبار