كد مطلب: 32877
تاريخ انتشار: 9 مهر 1397 ساعت 09:58

سیاست مشت آهنین پاسخ تروریست‌ها و کشورهای حامی آنها خواهد بود

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: سیاست ایران در قبال حرکت های ایذایی تروریست ها و کشورهای حامی آنها سیاست مشت آهنین خواهد بود.

 


علاءالدین بروجردی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مقر سرکردگان جنایت تروریستی اهواز در شرق فرات، گفت: با فاصله زمانی کوتاه از جنایت تروریست ها در اهواز، فرزندان غیور این ملت با حملات دقیق موشکی به مرکز داعش در خاک سوریه انتقام شهدا مظلوم اهواز را گرفتند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی اظهارکرد: به دنبال اقدام قاطعانه سپاه در غرب کشور و همچنین اقدام یگان موشکی سپاه در حمله داعش به مجلس، این پاسخ های کوبنده و قاطع نشان دهنده واقعیتی است که حتما سیاست جمهوری اسلامی ایران در قبال حرکت های ایذایی تروریست ها و کشورهای حامی آنها سیاست مشت آهنین خواهد بود و آنها را از اقدامی که انجام دادند پشیمان می کند.

وی ادامه داد: بنابراین این هشدار را همه کشورهایی که در پس پرده این جنایت ها هستند خصوصا آمریکا و اسرائیل و اذناب منطقه ای آنها به خوبی بدانند هر اقدام دیگر با پاسخ کوبنده تر مواجه خواهد شد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنابراین به عنوان یکی از نمایندگان مردم ایران اسلامی، مراتب تقدیر خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام می کنم./

پایان پیام
آخرین اخبار