كد مطلب: 32871
تاريخ انتشار: 8 مهر 1397 ساعت 13:07

نصب ۵۰۰ دوربین در ورزشگاه آزادی در غیاب حتی یک دوربین در حادثه تروریستی اهواز

رئیس کمسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه ایران در زمره ۲۰ اقتصاد برتر دنیا قرار دارد، گفت: ۵۰۰ دوربین برای بازی روز جمعه در ورزشگاه آزادی نصب شد در حالیکه اگر یکی از دوربین‌های مذکور فضای پشت جایگاه را در حادثه تروریستی اهواز پوشش می‌داد قلب ایران این گونه به درد نمی‌آمد.

 حشمت الله فلاحت پیشه در جلسه علنی امروز (یکشنبه، 8 مهرماه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود، گفت: جمعه گذشته یکی از مسئولان با افتخار گفت 500 دوربین در ورزشگاه آزادی تهران نصب شده تا دختران پسرنما را هنگام ورود به ورزشگاه بازداشت کنند این در حالی است که زمانی که با حسرت و اندوه مشغول بررسی جنایت تروریستی اهواز بودم به این فکر می‌کردم که حتی اگر یکی از این دوربین ها فضای پشت جایگاه را پوشش می‌داد قلب ایران این گونه به درد نمی آمد.
مشکل اصلی کشور تحریم خارجی و کمبود بودجه داخلی نیست بلکه غفلت از راهبرد جنگ سردی است که دشمنان علیه کشورمان طراحی کرده اند

نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس شورای اسلامی افزود: مواظب باشید راه را اشتباه نروید مشکل اصلی کشور تحریم خارجی و کمبود بودجه داخلی نیست بلکه غفلت از راهبرد جنگ سردی است که دشمنان علیه کشورمان طراحی کرده اند.

رسوبات ذهنی برخی افراد را با هزاران تیشه فرهادی نیز نمی توان زدود

وی بیان کرد: غرب در جنگ سرد با نظریه جرج کنان بلوک شرق را شکست داد؛ براساس این نظریه اقدامات باید در جهتی باشد که کشور هدف جاذبه های خود را برای اتباعش از دست دهد به گونه ای که مردم در داخل مایوس و مدینه فاضله را در کشور مهاجم بجویند. به همین دلیل شاخص اول توسعه هزاره جدید شاخص شادی است اما متاسفانه در ایران رسوبات ذهنی برخی افراد را با هزاران تیشه فرهادی نیز نمی توان زدود.

در شرایط عهد شکنی ترامپ وظیفه مردم از مسئولان خطیرتر است

فلاحت پیشه با بیان اینکه در شرایط عهد شکنی ترامپ وظیفه مردم از مسئولان خطیرتر است، اظهار کرد: اگر آنها در شناسایی خادمان از خائنان به منافع و امنیت ملی دچار اشتباه نشوند مسئولان از شرایط بهتری برای تصمیم گیری برخوردار می شوند.

این نماینده مردم در مجلس با بیان اینکه بزرگ ترین خدمت به ملت، جلوگیری از تکمیل حلقه محاصره کشور توسط مثلث صهیونیستی، ارتجاعی و ترامپی است، خاطرنشان کرد: بزرگترین خیانت کشاندن ایران به مسیر افراط و انتحاری است که آن مثلث شوم برای ایران طراحی کرده است.

جهان، آمریکا نیست

وی ادامه داد: نشست شورای امنیت سازمان ملل متحد نشان داد که جهان، آمریکا نیست و آمریکا، نیز ترامپ نیست. ایران اسلامی در طول 40 سال گذشته حداقل 40 نوع اقدام و راهبرد خصمانه را تحمل کرده و هر روز قدرتمندتر شده است اکنون ایران در زمره 20 اقتصاد برتر دنیا قرار دارد و اگر بخواهیم مسیر پیشرفت را ادامه دهیم نباید اجازه دهیم هیچ عامل بیرونی سامان داخلی را برهم زند.
آخرین اخبار