كد مطلب: 32734
تاريخ انتشار: 19 شهریور 1397 ساعت 09:18

واگذاری ساماندهی تاسیسات فاضلاب روستای«چشین»همدان به پیمانکار

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی گفت: ساماندهی تاسیسات فاضلاب روستای «چشین» همدان در مرحله تعیین پیمانکار است.

حمیدرضا حاجی بابایی در بازدید روستای «چشین» همدان گفت: ساماندهی تاسیسات فاضلاب روستای «چشین» همدان در مرحله تعیین پیمانکار است.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی، افزود: درخصوص تامین آب شرب روستا، با توجه به بررسی راهکارهای مختلف بهترین شیوه این است که انتقال آب از شهر صورت  گیرد.

حاجی بابایی اظهار بیان داشت: روستاهای قاسم آباد، حسن آباد و شورین در مرحله اضافه شدن به شهر هستند که در مراحل بعدی روستاهای اطراف چیشین به کلانشهر همدان متصل خواهد شد.

نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی در خصوص راه این روستا نیز اظهارداشت: چهار محور گردشگری باید برای همدان تعریف شود که یکی از محورها روستای چشین است.

وی بابیان اینکه این روستا باید توریستی شود و مطالعات مقدماتی آن نیز کلید خورده است، گفت: مراحل تامین اعتبار عملیات اجرایی باید تسریع شده و پروژه به صورت ویژه پیگیری شود.

به گزارش مهر، حاجی بابایی گفت: درخصوص سالن ورزشی این روستا که ۲۵۰۰ نفر جمعیت دارد نیز زمین موردنیاز جانمایی و مقررشده اعتبار اجرای فوندانسیون از محل خودیاری تامین شود و سپس برای تکمیل و احداث در دستور کار تربیت بدنی شهرستان همدان قرار گیرد./

پایان پیام
آخرین اخبار