كد مطلب: 32669
تاريخ انتشار: 11 شهریور 1397 ساعت 08:24

فراکسیون مستقلین درباره استیضاح بطحایی چه تصمیمی دارد؟

نایب رئیس فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی درباره تصمیم فراکسیون متبوعش در رابطه با استیضاح وزیر آموزش وپرورش توضیحاتی ارائه کرد.

 


غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره تصمیم فراکسیون مستقلین در رابطه با استیضاح وزیر آموزش وپرورش، گفت: از آنجا که از چهارشنبه هفته گذشته تاکنون زمان کافی برای برگزاری جلسه برای تصمیم‌گیری درخصوص استیضاح نداشته‌ایم روز سه‌شنبه قبل از برگزاری جلسه استیضاح در این خصوص جلسه برگزار کرده و به اجماع خواهیم رسید.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این جلسه بدون حضور آقای  بطحایی برگزار خواهد شد تا مبدا شائبه جانبداری پیش نیاید ضمن آنکه فراکسیون مستقلین این رویکرد را در رابطه با وزرای دیگر نیز داشته است.

وی تاکید کرد: فراکسیون مستقلین به دنبال رسیدن به یک ارزیابی شفاف و خارج شدن از محافظه کاری است تا بدانیم در چه مواقعی تصمیمات درست گرفته و چه مواقعی تصمیمات غلط گرفته‌ایم، درواقع دیگر چندان با مواضع آتش به اختیار موافقت نداشته و قصد ادامه این مسیر را نداریم و صرفا براساس نظر فراکسیون تصمیم گرفته تا به یک انسجام درونی برسیم.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: هنوز نمی‌دانم فراکسیون چه نظری درباره استیضاح بطحایی دارد اما به شخصه از ابتدا با استیضاح‌ها مخالف بوده و معتقدم مشکلی از جامعه حل نمی‌کند و باید به دنبال حل مشکلات رفت./

پایان پیام    
آخرین اخبار