كد مطلب: 32476
تاريخ انتشار: 14 مرداد 1397 ساعت 09:44

جعفرزاده ایمن آبادی در تشریح نشست فراکسیون مستقلین ولایی مجلس:

مجلس به صورت مشروط از بسته ارزی دولت حمایت می‌کند

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس گفت: بسته ارزی دولت در جلسه امروز فراکسیون مورد حمایت کارشناسان اقتصادی قرار گرفت و در صورت رفع اشکالات کوچک آن، مجلس شورای اسلامی نیز از این بسته حمایت می‌کند.

 


غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در توضیح نشست امروز یکشنبه (14 مردادماه) فراکسیون مستقلین ولایی، اظهار داشت:  در جلسه امروز فراکسیون پیرامون مسائل اقتصادی، شیوه‌های مختلف محاسبه نرخ ارز و راهکارهای اصولی این موضوع بحث شد.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اقداماتی که در چند سال اخیر در زمینه ارز انجام شده نیز مورد بررسی قرار گرفت، بیان کرد: در جلسه امروز فراکسیون مستقلین ولایی مجلس کارشناسان اقتصادی مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی حضور داشتند و مباحث خود را ارائه کردند.

وی افزود: بسته ارزی دولت که روز گذشته مطرح شد و در حال ارائه است، تقریبا مورد حمایت کارشناسان اقتصادی قرار گرفت و در صورت رفع اشکالات کوچک آن، مجلس شورای اسلامی نیز از این بسته حمایت می کند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دیگر مباحث اقتصادی مانند تعیین نرخ تورم و تاریخچه ارز بررسی در جلسه فراکسیون مستقلین بحث شد، گفت: چالش‌ها، فرصت‌ها، تهدیدها، نقش بیگانگان، نقش بانک مرکزی و نقش مجلس بررسی شد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: جلسه توجیهی خوبی بود تا مشخص شود نمایندگان از این پس بر اساس چه سیستمی عمل کنند./

پایان پیام
آخرین اخبار