كد مطلب: 32463
تاريخ انتشار: 13 مرداد 1397 ساعت 10:34

رسانه‌ها در شرایط کنونی مسائل را با رعایت انصاف منعکس کنند

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی معتقد است رسانه‌ها موظفند در وضع کنونی کشور، جزئیات مسائل را با رعایت انصاف نمایش دهند.

 


بهروز نعمتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره رسالت رسانه‌ها در شرایط اقتصادی حال حاضر جامعه، گفت: خبرنگار نقش آیینه را در جامعه ایفا می‌کند و مسئول انعکاس اتفاقات کشور است؛ در نتیجه باید جزئیات و ریز موضوعات را منتشر کرده و به آن بپردازد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: منظور از لزوم انتشار تمام اتفاقات جامعه توسط خبرنگار بزرگ‌نمایی و سایه‌نمایی نیست؛ رسانه‌ها موظفند در وضع کنونی کشور که همه با مشکلات شدید اقتصادی مانند رکود، تورم، نقدینگی فراوان در بازار و... رو به رو هستند جزئیات مسائل را با رعایت انصاف نمایش دهند.

وی با بیان اینکه رسانه‌ها باید تلاش‌ها و زحمات دولت را آنگونه که هست منتشر و منعکس کنند، اظهار کرد: به نظر می‌رسد بعضی از عزیزان هنوز در دوران انتخابات هستند و تصور می‌کنند دولت فعلی مخالف آنهاست و باید تخریب شود در صورتی که انتخابات تمام شده و رسانه‌ها، کلیه احزاب، گروه‌ها و سمن‌های سیاسی باید دست به دست هم داده و به دولت در رفع مشکلات کمک کنند.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت این روزها با کوهی از مشکلات روبه رو است، خاطرنشان کرد: گرفتاری از امروز و دیروز نیست و ناشی از تلنبار شدن مشکلات در سالیان سال است./

پایان پیام
آخرین اخبار