كد مطلب: 32459
تاريخ انتشار: 13 مرداد 1397 ساعت 10:30

فدراسیون فوتبال پیگیر اخذ غرامت از آدیداس شود

عضو فراکسیون ورزش مجلس لغو قرارداد آدیداس با فدراسیون فوتبال ایران و اعمال محدودیت‌‎های جدید را جنگ روانی علیه کشور دانست و گفت: آن‌ها سعی دارند جنگ روانی را به حوزه پر مخاطب ورزش بکشانند.

محمدجواد جمالی نوبندگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت در واکنش به خبر به قطع همکاری آدیداس با تیم ملی ایران به بهانه دور جدید تحریم‌ها، عنوان کرد: باید قبول کرد که ترامپ به دنبال ایجاد جنگ روانی در کشور ایران است و در این راستا اقدامات متعددی از جمله ایجاد تحریم به ویژه در حوزه ورزش که پر مخاطب است را نیز در دستور کار خود قرار داده است.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه البته ملت ایران جنگ روانی شدیدتر از جنگ امروز را نیز پشت سر گذاشته است، افزود: این آگاهی باید به مردم داده شود که تسلیم عملیات جنگ روانی دشمن نشوند که در زمان جنگ با تقدیم بیش از 200 هزار شهید از برهه‌ای سخت‌تر از زمان امروز به سلامت عبور کرد.

وی تصریح کرد: اگر قرار بود هرکه زورگوتر است دنیا را بگیرد، حتما هیتلر و جورج بوش می‎توانستند دنیا را بگیرند لذا باید با امید به آینده مسیر خود را برویم و به دنبال همکاری با شرکت‌ها و طرف قراردادهایی باشیم که کمتر از زیاده خواهی‌ها و تحریم‌های یک‌جانبه آمریکا تأثیر می‌گیرند، باشیم.

جمالی نوبندگانی ادامه داد: ما همواره توانسته‌ایم تحریم‌ها را مدیریت کنیم و در این مسیر به درجه استادی رسیده‌ایم لذا از این بابت نباید نگرانی داشت.

عضو فراکسیون ورزش مجلس با تأکید بر اینکه قطعا با توجه به قرارداد فدراسیون فوتبال ایران با شرکت آدیداس می‌توانیم پیگیر غرامت ناشی از لغو یکجانبه قراردادشان با فدراسیون باشیم، افزود: می‌توانیم در دادگاه‌های بین المللی مدعی اخذ غرامت شویم./

پایان پیام
آخرین اخبار