كد مطلب: 32440
تاريخ انتشار: 10 مرداد 1397 ساعت 10:27

تیم اقتصادی دولت ضعیف است

عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی، گفت:تیم اقتصادی دولت با برنامه و راهکارهای مناسب همواره باید بازارها را رصد کند و التهاب در بازارها را مهار کند.

 


امیر خجسته در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره  تفکیک و ایجاد وزارتخانه های جدید،گفت: تفکیک و تشکیل وزارتخانه جدید با توجه به مشکلات اساسی و آشفتگی های بازار سکه و ارز در لیست اولویت های قوه مقننه قرار نمی گیرد.
عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:رئیس جمهور باید به جای تمرکز روی موضوع تفکیک وزارتخانه ها، رسیدگی به مسایل اقتصادی کشور را در اولویت کاری خود قرار دهد.
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:تغییرات تیم اقتصادی دولت تنها منوط به یک شخص نیست بلکه تیم اقتصادی دولت در کل ضعیف و ناکارآمد است و مستمر باید نسبت به تغییر و ارتقاء کابینه اقدامات لازم صورت گیرد.

دولت آرامش را به بازارها بازگرداند
خجسته در ادامه گفت و گوی خود با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت تصریح کرد: بی توجهی های تیم اقتصادی دولت و تحولات اخیر در بازار سکه و ارز غیرعادی است بنابراین تیم اقتصادی دولت با برنامه و راهکارهای مناسب همواره باید بازارها را رصد کند و التهاب در بازارها را مهار کند.
این عضو هیئت رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی یادآور شد: از اقدامات انجام شده در راستای تغییرات تیم اقتصادی دولت استقبال می شود. تاکتیک های و سیاست های اشتباه ارزی بانک مرکزی، باید تغییر کند همچنین باید با راهکارهای نوین و مطلوب آرامش به بازار ها بازگردد.

رییس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی و شفاف سازی مجلس شورای اسلامی یادآور شد:باید نحوه توزیع کالاهای وارداتی با ارز دولتی، شفاف شود نباید کالاهای وارداتی با نرخ ارز دولتی، با قیمت ارز در بازار آزاد به مردم فروخته شود./

پایان پیام
آخرین اخبار