كد مطلب: 32427
تاريخ انتشار: 9 مرداد 1397 ساعت 10:05

نقوی حسینی در تشریح جلسه فراکسیون نمایندگان ولایی:

فراکسیون ولایی سؤال از رئیس جمهور را پیگیری می‌کند

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس با اشاره به جلسه فراکسیون متبوع خود گفت: قرار است این فراکسیون موضوع سوال از رئیس جمهور را با توجه به اصرار اعضا، پیگیری کند.

 


سیدحسین نقوی‌حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جلسه صبح امروز (سه شنبه، 9 مرداد ماه) فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: این جلسه با اکثریت اعضا تشکیل شد و موضوع سوال از رئیس جمهور در آن مورد بحث قرار گرفت و مقرر شد با توجه به حفظ حد نصاب امضاکنندگان، موضوع پیگیری جدی شود.

نماینده مردم ورامین در مجلس شورای اسلامی در ادامه تصریح کرد: در ادامه جلسه نامزدهای حقوقدانان شورای نگهبان مورد بررسی قرار گرفتند و فراکسیون آقای سیامک ره پیک را با توجه به تجربه و تخصص به عنوان نامزد انتخاب کرد و فراکسیون به ایشان رأی خواهد داد.

وی افزود: در ادامه جلسه درباره نحوه معرفی نامزدهای فراکسیون برای عضویت در بین المجالس گفت و گو کردیم که تصمیم بر این شد تا فراکسیون 15 نامزد خود را به صورت مستقل به صحن علنی معرفی کند.

سخنگوی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: در ادامه جلسه رأی گیری صورت گرفت تا لیست نامزدهای فراکسیون نمایندگان ولایی برای حضور در بین المجالس به صحن علنی معرفی شود./

پایان پیام
آخرین اخبار