كد مطلب: 31685
تاريخ انتشار: 2 اردیبهشت 1397 ساعت 09:00

جعفرزاده ایمن آبادی نشست هیات رئیسه فراکسیون مستقلین ولایی را تشریح کرد

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس نشست هیات رئیسه و شورای مرکزی این فراکسیون را تشریح کرد.

 


غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست هیات رئیسه و شورای مرکزی فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: از آنجایی که فراکسیون در همه جلسات میهمان دارد، باید ترتیبی را ساماندهی کنیم که در برخی جلسات نمایندگان بتوانند مسائل و مشکلات منطقه‌ای را عنوان کنند.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه در این نشست پیرامون شیوه ادامه فعالیت فراکسیون در سال 97 بحث و تبادل نظر شد، بیان کرد: برای هماهنگی با دوقوه دیگر نیز جلساتی را داشتیم و در مورد نشست مشترک امروز 3 قوه نیز مسائلی مطرح شد.

وی افزود: همچنین در این جلسه درخصوص نحوه دعوت از وزرا، نمایندگان نظرات خود را بیان کردند و نحوه نظارت نمایندگان نیز به بحث گذارده شد تا مشخص شود اعضای فراکسیون در زمینه طرح ها و لوایح مشارکت داشته باشد.

جعفرزاده ایمن آبادی ادامه داد: جهت تقویت وفاق بین فراکسیونی برنامه ریزی کردیم تا برای فعالیت بهتر اقدام شود، جلسه بسیار خوبی بود.

نماینده مردم رشت درمجلس شورای اسلامی گفت:در بخشی از جلسه امروز از نظرات کارشناسی مرکز پژوهش‌های  مجلس شورای اسلامی  با حضور دبیر ستاد توسعه و فناوری کشوری مرکز پژوهش ها،درخصوص فضای مجازی استفاده کردیم تا مجلس بتواند تصمیمات بهتری را اتخاذ کند./

پایان پیام
آخرین اخبار