كد مطلب: 26518
تاريخ انتشار: 19 آذر 1395 ساعت 18:29

خجسته مطرح کرد:

هیچ مانعی بر سر راه دولت برای اجرای انتخابات الکترونیکی نیست

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: شورای نگهبان با احراز هویت الکترونیکی رای دهندگان موافقت کرده است و وزارت کشور و دولت هیچ مانعی بر سر راه خود ندارند.

 


امیر خجسته در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص موافقت شورای نگهبان با الکترونیکی شدن احراز هویت رای دهندگان در انتخابات، اظهار داشت: انتظار ما این است که دولت و مخصوصا وزارت کشور الکترونیکی شدن انتخابات را سرلوحه کار خود قرار دهند و تمام پیش بینی ها را در این زمینه داشته باشند.

وی با تاکید بر اینکه دنیا به سمت الکترونیکی شدن رفته است، افزود: انتخابات باید از حالت سنتی و دستی خارج شود؛ ما در عصری زندگی می‌کنیم که همه کار ها به‌صورت الکترونیکی انجام می‌شود.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی گفت: در مدت باقیمانده الکترونیکی شدن انتخابات را به معنای واقعی عملیاتی و اجرائی خواهیم کرد.

خجسته افزود: دستگاه‌های نظارتی و‌امنیتی تاییدیه ‌های لازم را صادر خواهند کرد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه الکترونیکی شدن انتخابات بسیار اثر گذاری مثبتی دارد، اظهار داشت: انتظار مردم الکترونیکی کردن انتخابات و‌ خارج کردن آن از حالت سنتی و دستی است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: شورای نگهبان این طرح را تایید کرده است و وزارت کشور و دولت هیچ مانعی بر سر راه خود ندارند./

پایان پیام
آخرین اخبار