كد مطلب: 24500
تاريخ انتشار: 4 خرداد 1395 ساعت 15:19

بیش از ۱۰۰ جلسه کاری در خصوص سیاست‌های داخلی و خارجی در فراکسیون رهروان تشکیل شده است

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان مجلس گفت: ۱۰۰ جلسه کاری شورای مرکزی و ۱۵ جلسه کاری مجمع در رابطه با سیاست‌های داخلی و خارجی در این فراکسیون برگزار شده است.

ابوذر ندیمی نماینده مردم لاهیجان و عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان مجلس در تشریح آخرین نشست فراکسیون متبوعش اظهار داشت: جلسه امروز با حضور اکثریت اعضای فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت تشکیل شد.

وی افزود: تمامی مسئولان در کمیسیون‌ها رئیس مجلس، نواب و دیگر دوستان حضور داشتند براساس این جلسه طی مباحثی که اعضا و رئیس فراکسیون و رئیس مجلس و همچنین نواب مطرح کردند به نتایج مطلوبی دست یافتیم.

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان مجلس نهم ادامه داد: درخشان بودن همکاری فراکسیون طی 100 جلسه کاری شورا و 15 جلسه کاری مجمع در رابطه با مربوط به سیاست‌های داخلی و خارجی از جمله مباحثی بود که در این جلسه با آن پرداخته شد.

وی تاکید بر رویکرد مواضع برون مرزی و تاکیداتی که مقام معظم رهبری در این رابطه داشتند را از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه عنوان کرد و گفت: از این جهت هم در راستای مباحث مربوط به حوزه سیاست خارجی نکته درخشانی را توسط این  مجلس تعریف شد.

ندیمی ادامه داد: در رابطه با مباحث مربوط به حوزه کیفیت تعاملات و همکاری و استفاده از سرمایه‌های انسانی موجود در بین برخی از اعضای مجلس فعلی که حائز آرا نشدند در رابطه با آینده شغلی،؛ مدیریتی و یا همکاری با فراکسیون و یا نشست‌های بعدی این فراکسیون به صورت ادواری و یا همکاری با کمیسیون‌ها و مشارکت‌های دیگر نیز بحث و تبادل نظر شد.

وی همچنین خاطرنشان کرد: نکته دیگری که دراین میان مطرح شد در رابطه با مباحث مربوط به حوزه همکاری دولت و شرایط مجلس در دو دوره دولت پیشین و دولت فعلی، دوران تحریم و دوران رکود منابع و سرمایه‌ها بود که در مجموع به نظر می‌رسد مباحث مربوط به این حوزه از جهات مختلف در فراکسیون با جمع بندی روبرو شد که این مجلس توانسته با شرایط خاص منابع مالی، تحریمی و برزخی بین دو دولت و مانند آن رویکردهای متناسبی داشته باشد.

به گزارش فارس؛ عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان مجلس نهم در خاتمه یادآور شد: البته انتخابات و مباحث مربوط به آن، نحوه برگزاری انتخابات، صندوق‌های سیار و نقش منابع مالی در انتخابات و یا مباحث مربوط به حوزه تسهیلات از مباحث مطرح شده در نشست بود که در نهایت این نکته از سوی رئیس مجلس بیان شد که این فراکسیون تبعیت خود را از مقام معظم رهبری در امور داشته و سعی نکرده برخلاف نظر اعلامی ایشان رویکردی داشته باشد.

انتهای پیام/

آخرین اخبار